PREON Clan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


    Reminder ...

    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12299
    Registration date : 20.07.2007

    Reminder ... Empty Reminder ...

    Писане  Pinko Пон Окт 01, 2007 2:54 pm

    Не искам да се меся в темата,нито искам да заемам страна, но не сте прави за едно нещо.Казвам го като страничен наблюдател и като човек,бил на този сървър и на С3 и на С4 теста - тези кланове SS и PREON, които виждате тук изобщо не са клановете,които бяха, нито хората са същите, нито нищо. В момента в тях има много новодошли хора и е нормално да има такива истории, при положение, че не знаят с кой си имат работа. Истината е, че клан лидера на SS отдавна не играе и истината е, че беше събрал много добри играчи (нито бяха деца, нито бяха невежи), аз лично съм ги гледала как играят и съм се възхищавала, но на този сървър това не беше тяхния клан, същото важи и за Преон. В интерен на истината , никога не съм виждала SS да се оплакват от нещо и в интерен на истината истинските играчи от този клан, не новодошлите, още със стартирането на сървъра, понеже играят по доста много часове и първи успяха да видят някои бъгове, веднага бяха репорт и никой от тях не се облагодетелства. Та не сте прави, вие гледате някаква жалка останка от този клан, които даже не са и този клан. Не съм виждала тези хора от доста време тук и винаги са били достатъчно почтени. Просто са останали 2-ма, които са искали да възродят клана, взели са в него всякакви хора, с надеждата да успеят, но много добре знаете, че не всеки е роден за клан лидер, не всеки знае и му се отдава да ръководи и не се е получило. Та в момента спорите с такива,като blind, дето хал хабер си нямат какво е SS, защото те са хора с чест и не биха пуснали подобна тема.
    От друга страна истината е ,че алито Equality в момента е организирано, подкрепят се и са силата, но няма защо да има сръдни - стягате се,има достатъчно кланове на сървъра, правите али, изграждате си тактика и ставате достоен противник. Не са виновни те нито, че някой напуска, нито че някой не се разбрал, нито че сте се доверили на някакви непорастнали деца, които петнят името на клановете ви с минало и изграден имидж и ви го рушат.
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12299
    Registration date : 20.07.2007

    Reminder ... Empty Re: Reminder ...

    Писане  Pinko Пон Окт 01, 2007 3:00 pm

    Горният пост е написан от Вивиан* , в една тема по не толкова важен случай.

    Целта ми е това да го видят старите играчи и да си го припомнят ако случайно са го забравили , но по-важното е да го видят новите за да знаят в какъв клан искат да се присъединят и да се замислят.

    *Вивиан(Vivian) - част от екипа (HeadGM) на последния сървър на който бяхме за доста дълго време и преминахме през доста проблеми , поначало тя беше най-неутрална спрямо нас или с други думи не ни обичаше много - не ни и мразеше , но Smile (да поясня не ни се е месила в играта нито в играта на някой друг клан/играч дори и да е показвала симатии /по-различно отношение към него във форума или в канала на сървъра) .

      В момента е: Нед Май 12, 2024 1:41 am