PREON Clan Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+3
godfather
Orlando
Pinko
7 posters

    New x5-x7 Dex server ?

    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Сря Авг 27, 2008 1:33 pm

    Някой ако знае нещо да драсне Smile . Като разберем повече инфо може да дадете мнения дали евентуално смятате да го пробвате зимата (сигурно и тогава ще стартира) и да пробваме да се съберем там. Другата ми идея беше Парадайс , но дори когато го пуснат то ,  най-вероятно няма да е дълго онлайн .
    Orlando
    Orlando
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 17
    Location : Vratsa
    Reputation : 0
    Points : 12190
    Registration date : 21.08.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Orlando Чет Авг 28, 2008 9:32 am

    Noobwars xp sp x2 drop x3 , ON forever . az volta , soul , sme napred s materiqla. A za dex, bih vleznal samo ako e nov servera., ili ako se sabereme oficialno si4kite maimuni
    godfather
    godfather
    Хамстер/Кончевод
    Хамстер/Кончевод


    Брой мнения : 101
    Age : 46
    Location : plovdiv
    Reputation : 0
    Points : 12069
    Registration date : 22.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  godfather Чет Авг 28, 2008 10:25 am

    az sa sega sam si na elmore i bez tova nemam za saga mnogo vreme taka 4e ne mislq da se mestq ako re6ite da idem nqkade i az sam zad ideqta ako sme vsi4ki 9ili pone pove4eto imam predvid nad 10 4oveka)ako li pak ne uspeem se saberem zdrave da e
    gl all
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Чет Авг 28, 2008 3:46 pm

    http://www.l2-oracle.com/  От Ashe се прави сървъра бившият собственик на Supreme , но не ми вдъхва много доверие. Давайте предложения къде да се съберем Smile Парадайс , Декс , Оракъл , Нообуарс ?Декс го предложих понеже ще е нещо ново и ще е чист старт , иначе ако ще се започва някъде където са пред нас и аз съм за НуубУарс понеже има най-малка вероятност да стане нещо неприятно. (макар че има много голяма вероятност играта да ни писне там , няма кой знае какви промени горе доло 1 алли има мисля само те са си герои всеки месец  , горе доло същото е и на останалите сървъри в момента включително и старите на Декс х9(бившото х12) и х4 , на втория заради новите играчи има някакви размествания . Блъд каза че Warfare дразнели целия сървър успешно и скоро може и да са една от страните там (мисля по-старите съюзи са се поразпаднали или ще скоро) , но пак същата работа SmileНов старт ли търсим или нещо много старо Smile Дайте идеи . Още имам някакви надежди за Елморе , но 1/2 няма да се върнат там.
    Voltron
    Voltron
    Робот/Клан мембър
    Робот/Клан мембър


    Брой мнения : 137
    Age : 38
    Location : Sofia
    Reputation : 0
    Points : 12081
    Registration date : 15.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Voltron Пет Авг 29, 2008 9:23 pm

    Аз за сега съм приключил с тази игра. ако играете на НУ може да се мяркам но едва ли някога пак ще я играя сериозно за повече от седмица Smile Обаждайте се Smile ако почнете там Smile GL HF
    Soulbringer
    Soulbringer
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 81
    Age : 62
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 3
    Points : 12060
    Registration date : 27.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Soulbringer Съб Авг 30, 2008 6:22 pm

    аз съм с колегите на едно бъгаво серверче Pilgrimsx10 - ама поне с кеф си трепя шампиончета ( от тестовия С5 на експерт не бях бил такова животно ) :-) З а сега сум си там, докато не пуснат Нооб официално - после на него - писна ми да се местя от сервер на сервер, там поне знам че няма да ми изтрият героя и мога да хелпна на всеки който почне там.
    На Елморе няма да се върна! ( освен да си половя малко риба ) :-)
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Нед Авг 31, 2008 3:49 am

    Ок , значи остава НуубУарс(освен ако случайно не се съберем почти всички като на л2бг примерно ) . Ако някой има малко време за губене , може да мине на Xeebra , цъкам с wake , gen , gedd , dino и мисля това са от старите , стига да не пропускам някой. И няколко нови пича - КЛ който е там е приятен такъв Smile Нещо като случките в тиймспика на л2бг стават , макар и не толкова забавни Smile За губене на време става сървъра , но геодатата е ужасна Smile Мислех да се скрия зад 1 голям камък в 1 пвп на баракиел , но уви все едно го нямаше него и освен този който си биех пред мене ме бухаха и от другата страна на камъка(а се случва да не мога да удрям този до мен). Зор няма , уайп сигурно ще има , но едва ли ще стигнем до там. Станах 74 левъл (а като се знам как вдигам Smile ) сам самичък.
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Сря Сеп 03, 2008 7:03 pm

    http://crumagaming.ru/1.http://crumagaming.ru
    2.x10
    3.Off
    4.Gracia
    5.class change cat (not for free)
    6.800+
    7.no lag
    8.normal
    9.Nosferatu- Noss
    10.Nosferatu

    Взех го от тази тема : http://l2bg.com/f7/where-you-playing-moment-who-you-28/
    AzaZZeL
    AzaZZeL
    Хамстер/Клан лидер
    Хамстер/Клан лидер


    Брой мнения : 85
    Location : sofia
    Reputation : 0
    Points : 12082
    Registration date : 15.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  AzaZZeL Пон Сеп 08, 2008 5:53 pm

    http://www.blizzard.com/diablo3/
    Smile men specialno mi dotegna tova l2 pak isega ima rabota kato doide zimata 4e mu misla akde kvo i 6to...
    Soul toai sarvar sam go igral ako ne sa go resfali ima gero itam Smile
    avatar
    Arsov
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Location : Varna
    Reputation : 0
    Points : 11846
    Registration date : 09.02.2008

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Arsov Вто Сеп 09, 2008 10:16 am

    Не е стария, уипнат е на 1 Юли
    Voltron
    Voltron
    Робот/Клан мембър
    Робот/Клан мембър


    Брой мнения : 137
    Age : 38
    Location : Sofia
    Reputation : 0
    Points : 12081
    Registration date : 15.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Voltron Сря Сеп 10, 2008 2:56 am

    AzaZZeL написа:http://www.blizzard.com/diablo3/
    Smile men specialno mi dotegna tova l2 pak isega ima rabota kato doide zimata 4e mu misla akde kvo i 6to...
    Soul toai sarvar sam go igral ako ne sa go resfali ima gero itam Smile

    Така както сме я подкарали май залезе ерата на Л2, то и без това от С3 насам само тъпни добавят Smile

    http://www.starcraft2.com/

    http://www.bungie.net/Projects/HaloPC/default.aspx

    На последното си правим мрежички по 5-6 души събота и неделя и се скъсваме от смях и газене с джипове Smile направо не е истина как се премазваме от бой Smile
    avatar
    Arsov
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Location : Varna
    Reputation : 0
    Points : 11846
    Registration date : 09.02.2008

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Arsov Сря Сеп 10, 2008 5:08 am

    Аз също чакам СЦ 2 и Д3, а за Л2 то беше ясно че умря още като излезна ц5 вече беше писнало Smile ай като излезне някоя от 2-те игри се обадете да напраим нещо в някой сърв да се саберем Smile ази почни да си четеш скайпа от време на време Smile
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Сря Сеп 10, 2008 4:31 pm

    Мързели , аз съм за да се съберем на Парадайс , ако отвори зимата и 1 али пак с СС . Сега  разглеждам сървърчета и на руския са добавили Грация скиловете , Nos ми дава инфо Smile Там са с Радо и Год , доволни са. Аз мисля да почвам ЕвЕ онлайн Smile Но ще видим. Каня се да сваля това което Волта даде , но сигурно другия месец Smile
    avatar
    Arsov
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Location : Varna
    Reputation : 0
    Points : 11846
    Registration date : 09.02.2008

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Arsov Сря Сеп 10, 2008 9:40 pm

    аз вече се отказвам от събиране и нз си кво то нулева заинтересованост..
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Чет Сеп 11, 2008 12:30 am

    Гледат те , ама ако ше се събираме то ще стане като на л2бг-то ей така Smile с желание , без уговорки Smile Ще се намерим. Иначе и на мен ми писна л2 , но поради липсата на друга игра и поради вашата липса във форума ми е по-лесно да ви засичам ако цъкаме някъде. Драскайте по някой ред , има спам теми , има и други , а може да си направите една поне Smile Пишете докато сте на работа примерно Smile
    godfather
    godfather
    Хамстер/Кончевод
    Хамстер/Кончевод


    Брой мнения : 101
    Age : 46
    Location : plovdiv
    Reputation : 0
    Points : 12069
    Registration date : 22.10.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  godfather Чет Сеп 11, 2008 8:54 pm

    za sabiraniq se govorii...az sabiraniqta gi znam ve4e 4 4oveka te si znaqt nema smisal da gi kazvam max 6 i kvo sled edin mesec zapo4vame da ugajdame na nqkoi koito i bez ttova ne mu se igrae l2 ma poneje mu e pisnal WOW I ARE SE SABIRAME ....emi ne mersi .sled edin mesec i gra sarvara (ZA NQKOI KOITO IM E PISNALO VE4E OTNOVO) izvednaj ot super se prevra6ta v donatorski ili s tapi gm koito poradi neznaini pre4ini se obra6tat sre6tu nas .ako slu4aino na nekoi mu se s4upi exch.na +4 tva ne e lo6 kasmet a gemeto e v rejim nevidim i ti pravi gar4 Razz.pove4eto ot horata v preon sa naistina mnogo dobri igra4i i sam go kazval mnogo kratno .(za sravnenie samo 6te si priznaq 4e az sam mojebi nai bosiq ot vsi4ki no vseki znae 4e pone igraq s jelane vse o6te l2)sory za izlizaneto ot dobriq ton.gotov sam vinagi i posqko vreme da zapo4na otna4alo ne mi puka dali 6te zarqzvam herota na po 70+ili na 10 lvl no iskam da sam siguren 4e tva nqma da e pak poredniq zimen sarvar .taka 4e iskam da vidq postove ot hora v koito sam siguren 4e ako kajat 4e po4vame nqkade to 6te e seriozno.ne vzemam l2 tolkova na vatre prosto mrazq da pravq bezmisleni ne6ta koito sa obre4eni na proval i totalno gubene na vreme ot samoto na4alo.

    ta ako posledvat postove ot hora kato soul i azzi (cenq vseki 4ovek s koito sam igral i sam sigoren 4e tova se zna e ,prosto 2 sa horata koito opravlqvaha preon i go organizirat po nai dobri i vazmojen na4in ,pone spored men )sam gotov da se saberem kadeto kajat ,ako li ne az sam si na elmore i 6te ostana tam pone za sega

    gl &hf all

    pp. sory za pravopisa ma sam na nekolko pitienca i malko mi kuca misalta i sa mi se ponapompili fingar4etata:D ostanete si sas zdrave


    i ne mi postvaite otgovori ot roda na tova kak l2 se igrae za razvle4enie pak az sam q priemal na seriozno ..mi kato iskate mnoo da se razvli4ate vi postna edin 2 linka s online tetris4eta i mario pa da si se razvli4ate kato horata


    Последната промяна е направена от godfather на Пет Сеп 12, 2008 9:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
    avatar
    Arsov
    Хамстеричок
    Хамстеричок


    Брой мнения : 27
    Age : 34
    Location : Varna
    Reputation : 0
    Points : 11846
    Registration date : 09.02.2008

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Arsov Чет Сеп 11, 2008 11:04 pm

    Лично от мене не си извинен за тона, нямам намерение да се заяждам просто ти отговарям. Тва за "дори не му се играе л2" стана ясно че е за мен - ами да не ми се играе л2 но ми се седи с вас и съм готов да си жертвам нервите само и само да сме заедно. Аз не те знам колко сървъра си сменил но аз съм сменил поне 20 сериозни сървъри, няма как да не ми писне тая игра. И да искаш сигурен сървър няма да намериш от ся да ти го кажа, ако искаш да няма местене и отначало и етц ходи на офи или не се оплаквай ако ще играеш на джави. Достатъчно съм си късъл нервите на тая игра за да ми се мятат нападки че съм пожелал нещо като събиране, ако не искате недейте на мен лично днес и сега ми кипна и ми умразна. Спирам да се занимавам с форуми и глупости. А аз пък въобще не искам отговор на моя пост!

    П.С. На който му трябвам има ми скайпа, с л2 не се занимавам, за л2 не говоря повече тва беше от мен.
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Нед Сеп 14, 2008 12:19 am

    Код:
    New Servers ?

    YEAH ! :) surprise .
    As you can see at login , new servers will be added to network ;
    rates : 5x and 5000x .
    FrienzL2 and Dex Network together from now on . 
    FRESH SERVERS . interlude
    Opening .. working on it (1-2 days max)
    soon CT1.5 in all network (dont expect days , much must be tested before we move to main servers)
    more info will be added
    So for now on you will have a range of rates to play :
    4x  5x  9x  5000x(PVP)
    Ето инфо по темата . Моето лично мнение е че това ще е най-големия провал и евентуално повторение на историята със Сюприйм. Декс нужда от хора нямат , а Рокси имат. Не е тайна че Рокси ползваха файловете на Декс.Декс също така вече няма спонсор Декстърнет спряха да им дават пари , Каталин става все по-надменен и нагъл "собственик" и с донейшъна действа в стил Кен - сървъра не го гледаме много ама вие давайте пари. Интересно ми е кой ще поддържа сървърите - смесени екипи или всеки за себе си (ако е 2рото смисъл от обединението няма) . Кой ще определя банове , наказания и прочие ,кой ще решава кой сървър трябва да се фиксне и кой ще е по-нататък , кой ще решава кога и какви файлове ще се купят , кой и колко пари ще прибира от донейшъна ? Кога ще се хванат за гушите както при Сюприйм ?
    Pinko
    Pinko
    Хамстер/Наблюдател
    Хамстер/Наблюдател


    Брой мнения : 287
    Age : 35
    Location : Varna, Bulgaria
    Reputation : 0
    Points : 12273
    Registration date : 20.07.2007

    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Pinko Нед Сеп 14, 2008 8:13 pm

    След този развой на нещата , явно алтернативата е новия сървър на Рокси х5 който ще е част от Декс мрежата - тоест те са 1 мрежа , но ще имат 2 сайта. Който има ацц на декс ще може да го ползва и за Рокси и обратното. Който няма Ацц за Декс  - утре (понеделник 15.09.2008) ще се пуснат няколко хиляди сериал-а може да си направи да има.

    Sponsored content


    New x5-x7 Dex server ? Empty Re: New x5-x7 Dex server ?

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед Апр 28, 2024 7:29 am